Sme malé rodinné vinohradníctvo a vinárstvo v Modre, ktoré založil Ing. Radovan Krajčovič v roku 2005. Naša rodinná tradícia v pestovaní hrozna a vo výrobe vína je odovzdávaná z generácie na generáciu. Svedčí o tom aj náš historický vinohradnícky dom so  400 ročnou pivnicou, ktorý je súčasťou pamiatkovej zóny mesta Modra. Zaujímavosťou pivnice sú mnohé mince, ktoré vkladali do kamenných múrov spokojní návštevníci, ktorí boli v pivnici.

Vinohrady obhospodarujeme drobnou mechanizáciou s veľkým podielom ručnej práce a čo najšetrnejšie k prírode. Hrozno pestujeme vo vinohradníckej obci Modra, vo viacerých vinohradníckych honoch.

Tvrdá práca a prispôsobený životný štýl k vinohradom a vínu, nám umožnili postupný rozvoj nášho vinárstva. Používame moderné technológie na spracovanie hrozna a výrobu kvalitných vín s odrodovým charakterom, ktoré sú vo vôni príjemne aromatické, v chuti svieže, vyrovnané a harmonické.

Súčasťou vinohradníckeho domu je aj náš kamenný Obchod s vínom, v ktorom denne, okrem sviatkov a nedieľ, ponúkame naše víno fľašované aj čapované. Čapované víno si môžete zakúpiť aj do vami prinesených fliaš, alebo vám ponúkneme dočasný obal aj zo skla.          K vínu si môžete prikúpiť syry zo salaša v Zázrivej, ktoré nám každý týždeň dovážajú, vážené oriešky a sušené ovocie a iné pochutiny  vhodné k vínu.

Radi vás privítame.